Najlepšie riešenie pre vaše služobné cesty

Cestujete často ale nepravidelne?

Nemáte dosť áut pre všetkých zamestnancov?

U nás  platíte iba za dobu prenájmu auta, len keď auto naozaj využívate. Preto si myslíme, že je to najlepší spôsob ako zabezpečiť mobilitu svojím zamestnancom, okrem ušetrených nákladov vám ubudnú starosti s prevádzkou vozového parku. Získajte množstvo benefitov, ktoré oceníte vy a aj vaši zamestnanci.

 

V CITY METAL autopožičovni máte na výber z viac ako 50 áut, naše vozidlá sú nové modely osvedčených značiek s nízkym nájazdom kilometrov a v nadštandardnej výbave. Sme si istý, že naše ceny sú najdostupnejšie v regióne.

 

V prípade záujmu, je možné auto vyzdvihnúť kdekoľvek na uzemi Slovenskej republiky.

 

Profesionálny personál vám pomôže vybrať  vhodný typ vozidla a nastaví podmienky prenájmu tak aby to vyhovovalo vášmu podnikaniu.

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a cestujte s nami aj vy!

Čo o nás povedali

Naším prvoradým cieľom je zabezpečiť, aby sa naši zákazníci po celý čas s našimi autami cítili bezpečne, pohodlne a radi sa k nám vracali.

S autom som bol na 100% spokojný, prekvapili ma vyhrievané sedadlá, na ktoré nedám dopustiť. Takisto sa mi páčil prístup a presnosť personálu. Už teraz sa teším na moju ďalšiu jazdu!

Michal K., Košice

Bol som nadšený rýchlosťou akou prebehla online rezervácia a potom aj vyzdvihnutie vozidla. Auto bolo perfektne čisté a pohodlné. Keď budem nabudúce potrebovať požičať auto, určite bude mojou prvou voľbou Autopožičovňa Citymetal!

Filip S., Prešov

Napíšte nám

Zavolajte nám

+421 917 177 222

Pracovná doba: Po – Pia, 8:00 – 18:00
Služby mimo pracovnej doby: príplatok 20€

CITYMETAL s.r.o.

  • Hrnčiarska  2/A, 040 01 Košice
  • Obchodná 2, 071 01 Michalovce

 

Rezervujte si auto jednoducho a rýchlo online

Telefonicka rezervacia+421 917 177 222